Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
WEBYAP
WebYap Standart Edition
WebYap Standart Edition tamamen (B2C) Son Kullanıcı satışı yapan orta ve küçük ölçekli firmaların internet üzerinden satış yapabilmeleri düşüncesiyle yapılmış bir uygulamadır.

WebYap Standart Edition ile online mağaza uygulamalarının size sunduğu pazarlama, sipariş, satış ve online ödeme alma gibi faaliyetlerin yanı sıra müşteri ilişkilerini geliştirip, internet satış kampanyaları düzenleyebilirsiniz.
WebYap Standart Edition alana Hosting
Keşfedin
WebYap, herhangi bir kurum veya kişinin internette FONKSİYONEL, PROFESYONEL, İNTERAKTİF ve UCUZ web sitesi ile e-ticaret sitesi (sanal mağaza, katalog) yapabilmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Tamamen size ait e-ticaret sitesidir.

Artık herkes kendi E-ticaret ve Web sitesini kendi yapacak ve kendi yönetecek!!!

İster 4-5 sayfalık hobby ürünlerinizi satabileceğiniz / tanıtabileceğiniz eğlencelik bir kişisel web sitesi, ister sanal mağazalı, online kredi kartlı satış sistemine sahip yüzlerce sayfadan oluşan bir e-ticaret portalı. WebYap projesi hiç programlama bilmeyen kullanıcılarına birçok hizmeti bir arada veren Türkçe ve gelişmiş bir online Web Sitesi + E-ticaret sitesi yapma platformudur.

Hemen hemen her bilgisayar yada internet kullanıcılarının alışık olduğu ekranlar kullanılıyor.

Yazılarınızı, resimlerinizi tamamen Türkçe ara yüzlerden Türkçe mouse ile ekliyor ve tamamen sayfanız üzerinde işlem yapıyorsunuz.
Deneyin!
WebYap ile e-ticaret ve web sitesi olmayan şirket kalmayacak...

Bilgisayarınıza kurmanıza gerek yok. Her yerden ulaşabilirsiniz!

WebYap ile web sitesi yapmak için hiçbir teknik bilgiye gerek yok... Sadece mouse ve klavye size yeter! Web sitenizi kolayca yönetilebilir, her an değiştirilebilirsiniz!!!
Örnek Siteyi Görmek İçin Tıklayın
Örnek Siteye Ait Yönetim Panelini Görmek İçin Tıklayın
Sahip Olun
Sadece 349$'a NELERE SAHİP OLACAKSINIZ?
Sanal Mağaza Yararları
 • 365 gün, 24 saat açık mağaza
 • Mağaza, tezgahtar, kasiyer, stok vs. konularında tam ekonomi.
 • Dünya bazında milyonlarca müşteri adayı
 • Uluslar arası müşteri portföyü. Amerika’daki çok yüksek cirolu ve çalışanlı şirketlerle bile Türkiye’nin herhangi bir yerinden rekabet fırsatı.
 • Gelir ve kültür düzeyi yüksek müşteri profili
 • Yer, ulaşım, tahsilat ve personel sorunları olmayan işletme
 • Maliyetsiz tanıtım imkanı
 • Ev rahatlığında alışveriş
 • Kredi kartı ile alışveriş
 • Gizlilik
 • Veri bütünlüğü
 • Kimlik denetimi
 • İşlem inkarını ortadan kaldırması
 • Bilgi taşıma güvenlik sistemlerine ihtiyacı olmadığı gibi kullanılmalarını da engellemez.
 • Kullanımı, yönetimi ve dağıtımı kolaydır.
Bazı Referanslar
Özlü Kırtasiye
Önem Plastik
Tekstilkent Kırtasiye
Sıkça Sorulan Sorular
WebYap Nedir?
WebYap, herhangi bir kurum veya kişinin internette FONKSİYONEL, PROFESYONEL, İNTERAKTİF ve UCUZ web sitesi ile e-ticaret sitesi (sanal mağaza, katalog) yapabilmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Tamamen size ait e-ticaret sitesidir. Bir kuruluşun/Firmanın, sanal bir ortamda sınırları aşarak, her hangi bir ürünün veya ürünlerinin reklam pazarlama ve satışını yapabildiği e-ticaret sitedir. WebYap, normal bir web sitesi avantajlarının tümünü bünyesinde barındıran, bunun yanı sıra da ürünlerinizin internet üzerinden direkt olarak satışını yapabileceğiniz, siparişini alabileceğiniz gelişmiş bir Web sitesidir.( Sanal Mağaza Programıdır ) İşlemlerin web üzerinden yapılabildiği uygulamalara verilen genel bir terimdir. Mağaza personeli (yada personelleri) İnternet'e bağlı herhangi bir bilgisayar aracılığı ve kendisine verilen bir şifre ile web üzerinden mağazanın arka ofisine ulaşabilir ve mağazanın idaresini yapabilir. Yeni ürün ilavesi, fiyat değişimi, sipariş takibi, envanter kontrolü, müşteri kayıtlarının düzenlenmesi ve benzeri idarelerin yapılması için sanal mağaza sahipleri veya personeli sanal mağazanın arka ofisine girerek bu işlemleri yaparlar.

WebYap İle Neler Yapılabilir?
Ürünlerinizi internet üzerinde sergileme, Ürünlerinize ait detaylı bilgi yayınlama, Ürünlerinizin resimlerini yayınlama, Ürünlerinizin fiyatlarını yayınlama (TL, EURO, $), Ürün bilgilerinizi anında güncelleme (fiyatını-özelliklerini-resmini), Online Sipariş alabilme, İstenirse Online Satış yapabilme (Kredi kartı ile anında satış), Sipariş Detaylarını Görebilme. WebYap'nin Özelliklerinden Bazılarıdır.

WebYap İle On-Line Mağaza Sisteminin Avantajları Nelerdir?
 • WebYap ile Firmanız bünyesindeki tüm ürünlerin İnternet üzerinde yayınlayabilme şansınız vardır.
 • Yayınlayacağınız tüm ürünleri YTL / DOLAR / EURO cinsinden fiyatlandırabilirsiniz.
 • İstediğiniz her an,portföyünüzdeki ürünlerde olabilecek her türlü değişikliği (yeni ürün ekleme,resim değişikliği,fiyat değişikliği gibi )bizzat kendiniz aracısız kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
 • 24 saat tüm dünyaya açık, hiç kapanmayan, elektrik, su, telefon, işçi, SSK, vergi, ulaşım, tahsilat, personel Mağaza, tezgahtar, kasiyer ve stok sorunları vb. masrafları olmayan bir Mağaza'ya sahip oluyorsunuz.
 • WebYap ile Firmanız dünya standartlarında ve prestijli bir satış ortamına girmiş olur. (halen Türkiye genelinde bu yöntemi kullanan çok az firma vardır)
 • Firmanız ve tüketicileriniz arasında, hiçbir aracı olmadan sipariş alabileceğiniz,dilerseniz Kredi Kartı aracılığıyla direkt olarak satış yapabileceğiniz bu sistem ile maliyetleriniz çok düşük olacağından bunu fiyatlarınıza yansıtabilir, rekabet gücünüzü arttırabilirsiniz.
 • Bayilik sistemi ile çalışıyorsanız, Firmanız ile Bayileriniz arasında (onlara vereceğiniz şifre ile girebilecekleri bir ortamda) hiçbir Faks, telefon, kağıt evrak işlemine gerek olmaksızın sipariş alabilme imkanına sahip olursunuz.
 • 365 gün, 24 saat açık mağaza
 • Dünya bazında milyonlarca müşteri adayı
 • Uluslararası müşteri portföyü. Amerika’daki çok yüksek cirolu ve çalışanlı şirketlerle bile Türkiye’nin herhangi bir yerinden rekabet fırsatı.
 • Gelir ve kültür düzeyi yüksek müşterilere ulaşma imkanı·
 • Maliyetsiz tanıtım imkanı
 • Müşterilerinize Ev rahatlığında Kredi kartı veya Banka havalesi ile alışveriş imkanı
On-Line Mağaza Açarsam Para Kazanabilir Miyim?
Sanal ticaret (E-Ticaret) 2000'li yılların ticareti olarak adlandırılmaktadır. 1999 yılında dünya çapında sanal mağazaların toplam ciroları yaklaşık 80 milyar Amerikan Doları olarak gerçekleşmiştir. Bu miktarın 2010 yılı sonunda 4 trilyon Amerikan Doları'na çıkacağı tahmin edilmektedir.

On-Line Mağazamı Kendim Oluşturabilir Miyim?
Evet. Bizim size vereceğimiz web tabanlı özel programla teknik bir bilgiye gerek duymadan kolayca mağazanızı kendiniz yapabilirsiniz. Ürünlerinize ait resim ve bilgi güncellemelerini 1-2 Tıkla Çok Kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Arzu ederseniz uzman personellerimiz hemen size yardımcı olabilirler.

FTP şifrelerini veriyor musunuz?
Hayır. Bilgi güvenliği sebebi ile FTP şifrelerini vermiyoruz. bunun yerine her türlü güncellemeyi yapmanıza imkan veren admin şifresini veriyoruz. Sitenizdeki yapısal değişiklik taleplerinizi biz karşılıyoruz. Admin panelinize http://www.alanadiniz.com/admin adresinden ulaşabilirsiniz.

Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine Firmamız personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.

Şifrelerinizi kaybetmeniz durumunda yazılı talep olmadan şifreler verilemez. Ve bu şifrelerin verilmesi en erken 24 saat alır.


Elimde bulunan ör.1000 adet e-posta adresine mail gönderebilir miyim?
Hayır... SPAM konusunda toleransımız yoktur. Hiçbir Bulk messaging türüne destek vermemektedir.

Web sitemde istediğim her şeyi yayınlayabilir miyim ?
WebYap sunucularında toplist, warez, crack, adult, mp3 , video veya T.C kanunlarına aykırı bir materyal barındırılamaz. WebYap Kullanmak isteyen müşterimizle sözleşme imzalamaktayız. Sözleşme imzalanmadan site yayına girmez. Sözleşmeye rağmen aykırı yayınlar haber vermeden durdurulur.

WebYap'yi 2. bir alan adı ile kullanabilir miyim?
Hayır. 2. bir alan adı için yeni bir program almak zorundasınız. Ancak aynı alan adına istediğiniz kadar domain yönlendirebilirsiniz. !!!Tüm telif hakları ve yasal gereklilikler yerine getirilmiştir. Kesinlikle kopyalanamaz ve izinsiz kullanılamaz.!!!!!!

Yabancı dil desteği var mı?
Opsiyoneldir. Eğer web sitenizin 2, 3 ve hatta 4. bir dili olsun istiyorsanız yada başka bir talebiniz daha varsa bununla ilgili olarak lütfen müşteri hizmetlerimizden konuyla ilgili yardım alınız.

Referanslarınızı nasıl öğrenebiliriz?
Toti müşteri portföyü halka açık değildir. Referans talep eden kişi/kurum müşteri hizmetleri birimi ile görüşerek kimlik ve irtibat bilgilerini bildirmelidir. Gün içerisinde 3000'in üzerindeki referansımız bir doküman faks veya e-posta aracılığı ile bildirilecektir.

Control Panel Ne Demektir?

Dosyalarınız, e-mail hesaplarınız, istatistik bilgileriniz vb konularda düzenleme, güncelleme gibi yönetim faaliyetlerine izin veren ekran görünümüdür. Kaliteli hosting hizmeti veren firmalarda bulunan bu özelliğe firmamızda sahiptir.

Web Hosting Nedir?
Sitenizin internette barındırmaya ve barınma için ayrılan alana web hosting denir.

Domain Ne Demektir?
İnternetteki isminize domain denir. İsminizin eğer alınmamışsa hiç zaman kaybetmeden almalısınız.Çünkü bir çok isim alınmış durumda.İsminiz alındığında o ismi siz alamazsınız.Bu sefer farklı bir isimde site açmak zorunda kalabilirsiniz.

Firmanıza gelmek istiyoruz, ne yapmamız gerek?
Hafta içi hergün 09:00 ile 20:00 saatleri arasında ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Mail ve  Telefonlarımız ile bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tüm şirket bilgilerimiz ve ulaşım krokimiz Web sitemizde mevcuttur.


!!!! Uyarılar
Sitenize aşağıdaki uyarıların dışında da resim ve dosyalar koyabilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki sizin sitenize koyacağınız her hatalı dosya sitenizin açılmasını yavaşlatacak ve hatta engelleyebilecektir.

Sadece .gif, .jpg, .jpeg, uzantılı dosyaları yükleyebilirsiniz. Diğer dosyaları kabul etmeyecektir. [uzantısını gif, jpeg yapsanız bile]

Resimler maks. 28 kb olabilir. Sitenizin performansı için 25 kb'den büyük herhangi bir grafik dosyasını yüklememenizi tavsiye ederiz!

Yüklediğiniz grafik dosyalarının isimlerinde Türkçe karakterler ve BOŞLUK (ığüşiçö) bulunmamasına,

Yüklediğiniz grafik dosyalarının isimlerinin çok uzun olmamasına, 12-13 karakteri aşmamasına,

Yükle tuşunu tıkladıktan sonra bir süre bekleyebileceğinizi unutmayarak aceleci davranmamaya ::DİKKAT EDİN! ::

Sitenizin üst resimlerinin boyutu: sol=310x95, sağ=420x95 olmalıdır


Mail işlemleri nasıl olacak?
web üzerinden maillerinize bakmak isterseniz http://www.mail2web.com adresine girmelisiniz...

Outlook ayarları ise
Giden : mail.alanadınız.com
Gelen : mail.alanadınız.com
Sunucum kimlik doğrulaması gerektiriyor işaretli olacak…

!!!! NS Kayıtları
Alan adınızın kaydını biz yapmadıysak lütfen NS adresi olarak aşağıdaki değerleri giriniz
ns1.totihost.net
ns2.totihost.net


Bu Cevaplar beni doyurmadı/Okumak istemiyorum birisi bana anlatsın?

Memnuniyetle. Lütfen Toti Danışma 0212 572 33 33 numaralı telefonu çeviriniz...
YERİNDE TEKNİK SERVİS HİZMET?/td>
WEBYAP E-TİCARET PAKET?/td>
İzin verin
işinizi hayalleriniz kadar
büyütmenize
yardımc?olalım.

Detayl?bilgi için tıklayınız
İNSAN KAYNAKLARI
TOTI.NET FACEBOOK
TOTI.NET KAREKOD
TOTI.NET SAHIBINDEN.COM
When a person wears a stylish and replica watches sale, it naturally enhances their image and helps develop a sense of pride. Such rolex replica do not necessarily have to be only for formal use; replica watches sale suitable for casual and formal wear while it also has ranges exclusively for formal or casual wear. Most people prefer to have a breitling replica uk that satisfies the needs for both categories thus they go for the semi-casual watch range that replica watches uk. Your choice of watch would solely depend on what your motive of buying is; it could be style, durability or simplicity. All these features are suitably offered by replica watches sale. They don't have a very large list of categories but have enough product lines to suit different people¡¯s choices.
© 1997'den beri  | Toti Bilgisayar Limited Şirketi | Her Hakkı Saklıdır. +90 212 572 33 33
Diğer Sitelerimiz : www.toti.com.tr | www.totibilgisayar.com | www.experservis.com | www.experservisi.com | www.disbugdayi.net | www.asiksenlik.com | www.terekemeyiz.biz